Verfijnde budapester herenschoenen van Duitslands meest exclusieve herenschoenenmerk - meesterlijke ambachtskunst sinds 1879.
Twee merken, dezelfde passie
Hier bekijkenRegular Price: € 299,00
Special Price: € 179,00
De blikvanger bij deze Goodyear genaaide oxford is het tweekleurige soft calf. Het voornamelijk in hazelnootbruin door en door geverfde bovenleer is behandeld met een unieke handfinish, waardoor spannende kleurschakeringen op de onderste schachtdelen ontstaan. De zijflappen zijn duidelijk donkerder dan de rest van de schoen en geven model No. 5220 een uitstraling die ergens tussen klassieke elegantie en moderne vintage ligt.
Naast het patina geven ook de fraaie rozet op de neuskap en de decente perforaties langs de schachtdelen de schoen een zekere nonchalance. De dynamische Franse leest en de Goodyear maakwijze garanderen een klassiek-elegante uitstraling.
Als model in onze ‘Patina line’ is deze tweekleurige oxford van hoogwaardig leer in onze Spaanse manufactuur met de hand vervaardigd. Ook binnenvoering, binnen- en loopzool en zelfs de hak bestaan uit luchtdoorlatend en duurzaam rundleer. Het resultaat is een robuuste en tegelijkertijd moderne leren schoen.
Model No. 5220 heeft iets excentrieks, waardoor hij gepredestineerd is voor een nette en modieuze vrijetijdsoutfit. Bij een lossere dresscode past deze tweekleurige oxford ook prima bij een luchtige zakelijke outfit.
Het wellicht elegantste model herenschoen ter wereld. Deze schoen van glad leer heeft een gesloten 5-gaats vetersluiting en een klassieke vormgeving. Al sinds 1830 is hij de schoen bij uitstek voor plechtige gelegenheden. Deze moderne uitvoering overtuigt met dynamiek en extravagantie.
Typerend voor onze Franse leest is de afstand van twee centimeter tussen schoenneus en grond en de vooraan taps toelopende vorm, bij voldoende breedte voor de middenvoet. Een moderne en dynamische leest, die ideaal is voor de normale en smalle voet.
Ons soft calf is een voornamelijk plantaardig gelooid, door en door geverfd bovenleer uit Italië. Dankzij de open poriën neemt dit leer kleuren bijzonder goed op. Een zorgvuldige finish met de hand geeft het zachte kalfsleer een buitengewoon uiterlijk. Uniek in onze collectie!
Het soft calf wordt in de Italiaanse looierij weliswaar door en door geverfd, maar de intensieve behandeling van het leer met de hand gebeurt in onze manufactuur. De zogenaamde handfinish geeft het leer spannende contrasten en schaduweffecten, waardoor het soft calf een uniek uiterlijk krijgt.
De koningsdiscipline van het schoenmaken. Bij deze bijzondere randgenaaide maakwijze worden schacht en loopzool met een dunne leren strook aan elkaar genaaid. Daardoor zijn de schoenen extreem stabiel, duurzaam, vormstabiel en bij beschadigingen gemakkelijk te repareren.
Terwijl in grote schoenenfabrieken gelijmde exemplaren aan de lopende band geproduceerd worden, zijn onze hoogwaardige schoenen op traditionele wijze met de hand gemaakt. Een verschil dat u niet alleen ziet maar ook voelt.
De kwaliteit van een schoen hangt af van het leer dat wordt gebruikt. Bij deze schoen zijn bovenleer, voering, binnenzool en loopzool gemaakt van hoogwaardige leersoorten. Zelfs de hak werd met veel liefde voor detail opgebouwd uit verschillende lagen leer.
Maar liefst 65 onderdelen en 210 processtappen zijn nodig voor de ambachtelijke vervaardiging van onze schoenen. Ze worden gemaakt van het beste materiaal en elke stap wordt afzonderlijk en op traditionele wijze uitgevoerd door echte meesters in hun vak. Daardoor voldoen onze schoenen aan de strengste kwaliteitseisen.
Onze schoenen zijn voorzien van een "Gentleman's corner". Dat is een klein afgeslepen hoekje aan de binnenkant van de hak. Een praktisch detail dat verhindert dat u met uw broek aan de hak blijft hangen.
Doordat de schoenen volledig van leer gemaakt worden en ze niet gelijmd zijn, kan de lucht optimaal circuleren in de schoen. Uw voeten blijven bij nat weer droog. Zo zorgen onze schoenen ook voor de gezondheid van uw voeten.
Het belangrijkste van de levering is natuurlijk uw nieuwe paar randgenaaide schoenen. Maar wij vinden dat uw eersteklas product nog een waardige verpakking verdient. Uw schoenen liggen elk in een eigen stoffen schoenenzak en worden in de elegante schoenendoos nog vergezeld van een extra paar veters en waardevolle tips voor het onderhoud.
De liefde voor onze producten is ook te zien aan de verpakking ervan. Onze fraaie, zwarte schoenendozen pronken met een elegant SHOEPASSION.com-design. Dankzij de praktische, ronde opening met metaalrand kunt u de schoenendoos steeds gemakkelijk uit de kast nemen. In de doos zelf vindt u bij uw nieuwe schoenen ook onze bedrijfsfilosofie.
In de schoendoos ligt elke schoen in een schoenenzak. Deze stoffen zakken beschermen uw schoenen tegen vuil en krassen. Bovendien zijn ze perfect om uw schoenen op te bergen wanneer u ze meeneemt op reis of uw schoenen een tijdje niet draagt.
SHOEPASSION - NOG EEN STAP VERDER
Terwijl de schoenenbranche zich nog altijd verzet tegen een made in EU-herkomstgarantie, is dit bij ons al lang een feit: leer uit Frankrijk en Duitsland, productie in Spanje, distributie en logistiek in Duitsland – onze schoenen worden voor 100 procent vervaardigd in Europa.
Voor veel bedrijven tellen alleen de cijfers. De desastreuze omstandigheden waaronder leerhuiden in Bangladesh en schoenen in China verwerkt worden, is vaak van ondergeschikt belang. Wij bouwen op traditionele Europese looierijen en Spaanse ambachtelijke productie voor het welzijn van mens en natuur.
Onze belofte: u koopt direct van de producent en spaart daardoor bij ons de vaak hoge kosten voor tussenhandelaars. Ook de toeslag voor merknamen valt bij ons weg. Doordat wij een breed publiek bereiken en profiteren van een lage kostenstructuur, kunnen wij onze producten aanbieden tegen sensationeel lage prijzen.
Van de herkomst en verwerking van ons leer en de productie van de schoenen in onze Spaanse schoenmakerij tot de levering door onze logistieke partner – bij ons blijft geen enkele vraag onbeantwoord. Op een begrijpelijke en transparante manier informeren wij u over alle processen in onze leveringsketen.
Ons bedrijf werd opgericht door schoenenfans. Bij SHOEPASSION.com ligt de focus van iedere medewerker op uw tevredenheid. Of het nu gaat om grafische vormgeving, distributie, marketing, redactie of klantenservice – alle processen worden bij ons intern afgewikkeld. Alleen zo kunnen we de volledige controle behouden. Overigens zijn bij ons de eigenaars van het bedrijf tegelijkertijd ook de leidinggevenden.
Uw mening is voor ons belangrijk en bepaalt ons handelen. Als u met ons product en onze service tevreden bent, dan laat het ons weten. Hier kunt u feedback lezen van klanten van SHOEPASSION.com en van ervaren experts uit de schoenenbranche. Wij zijn pas tevreden als u dat bent!
Veel merken hebben het niet graag over het ontstaan en de herkomst van hun producten. Wij daarentegen hebben niets te verbergen. Al vanaf het begin maakten we een klassiek made in EU- product. Ecologische duurzaamheid en ethische verantwoordelijkheid tegenover mens en milieu dragen wij bij SHOEPASSION.com hoog in het vaandel. Wij zorgen ervoor dat elke stap in onze leveringsketen voor u volledig transparant wordt. Een belofte waar u ons graag kunt aan meten.
Even wachten a.u.b....
werd in uw winkelmandje gelegd